NEHODA V SÁSI / BALESET SZÁSZON

V dôsledku dopravnej nehody, ktorá sa stala 10.sept. 2017 v obci LEHNICE-SÁSA sa poškodilo elektrické vedenie verejného osvetlenia. Oprava prebieha. Za trpezlivosť občanov ďakujeme.

A 2017. szeptember 10-én történt közúti baleset következtében, Szászon megrongálódtak a villanyvezetékek-közmegvilágítás. Javításuk folyamatban. A lakosok megértését köszönjük.

V dôsledku dopravnej nehody, ktorá sa stala 10.sept. 2017 v obci LEHNICE-SÁSA sa poškodilo elektrické vedenie verejného osvetlenia. Oprava prebieha. Za trpezlivosť občanov ďakujeme.

A 2017. szeptember 10-én történt közúti baleset következtében, Szászon megrongálódtak a villanyvezetékek-közmegvilágítás. Javításuk folyamatban. A lakosok megértését köszönjük.

Vytvorené: 12. 9. 2017
Posledná aktualizácia: 20. 9. 2017 23:02