Asistované sčítanie obyvateľov / Aszisztált népszámlálás

Asistované sčítanie obyvateľov  / Aszisztált népszámlálás 1Asistované sčítanie obyvateľov 5.6. stále chýba veľa ľudí!!!
Aszisztált népszámlálás 6.5. még sokan hiányoznak!!!

Milí Lehničania,

napriek našej snahe pomáhať aj v Sobotu , nám ešte stále chýba viac ako 250 ľudí zo sčítania , ktorí reálne žijú v Lehniciach. Sú to aj zle nahlásené maloleté deti, ale aj dospelí, ktorí sa nenahlásili..., žiaľ kvôli chýbajúcim číslam nám zoberú desaťtisíce eur, ktoré budú chýbať v školách, škôlkach, športe, zdravotníctve..., ďakujeme za pochopenie...... volajte kľudne na číslo 0905409422.......

Kedves Légiek,

nnak ellenére, hogy még Szombaton is rendelkezésükre állunk, még mindig több mint 250 személy aki Légen él , nincs regisztrálva a népszámláláson.. Sok a nem jól bejelentett gyermek, de felnőttek is vannak akik nincsenek regisztrálva...., Sajnos a nem bejelentett személyek miatt elvesznek falunktól több tízezer eurót, ami hiányzik majd az iskolákban, óvodákban, sportban, egészségügyben, ...., megértésüket köszönjük, ..hívják nyugodtan a 0905409422 számot