Odbor krízového riadenia informuje ohľadom Koronavírusu

Oznámenie 1Odbor krízového riadenia Okresného úradu v Dunajskej Strede informuje obyvateľov, aby osoby, ktoré sa zdravotne necítia dobre a majú príznaky akými sú suchý kašeľ, horúčka či iné, alebo boli v kontakte s osobami z rizikových oblastí, resp. z oblastí postihnutých koronavírusom, prípadne sa sami vrátili z týchto oblastí, aby neopúšťali zbytočne svoje domovy, ale zostali doma a zavolali na niektoré z ďalej uvedených telefónnych čísiel, kde im odporučia ako majú ďalej postupovať:
– linka tiesňového volania 112,
– operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby 155,
– linka call centra Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Dunajskej Strede zriadená ohľadne koronavírusu pre náš okres 0910-459 200.
Usmernenia a odporúčania úradu verejného zdravotníctva SR ohľadom Koronavírusu Covid 19 v prílohách.

Prílohy

Vytvorené: 7. 3. 2020