Oznámenie / Értesítés

Oznámenie / Figyelmeztetés 1NOVÉ PRAVIDLÁ VYUŽÍVANIA PARKU VO VITALITE N.O.
Na základe epidemiologickej situácie využívať prednú časť areálu (po kanál) môžu len zamestnanci, pacienti, klienti a obsluha Vitality n.o.
Pre verejnosť vstup cez prednú (hlavnú) bránu je prísne zakázaný.
Zadnú časť parku ( za kanálom) môžu využívať naši občania, psíčkari, návštevníci atď. Samozrejme za dodržania všetkých pravidiel ( vodítko, rúško atď. ). Vstup do tejto časti je pre verejnosť, psíčkarov, povolený výlučne cez bočný a zadný vchod.
Ďakujeme za pochopenie.

ÚJ SZABÁLYOK A VITALITA TERÜLETÉNEK KIHASZNÁLÁSÁRA
Az epidemiológiai helyzet alapján a park első részét ( a kanálisig ) csak az alkalmazottak, kliensek, paciensek és a kiszolgáló személyzet használhatja.
A nyilvánosság számára az első ( fő kapu ) kapun való közlekedés szigorúan tilos!
A park hátsó részét ( a kanálison túl ) nyugodtan használhatják a lakosok, kutyasétáltatók stb. Természetesen betartva az összes előírást ( póráz, arcmaszk stb. )
A belépés ebbe a részbe a nyilvánosság, kutyasétáltatók részére kizárólag az oldalsó és a hátsó bejáraton engedélyezett.
Köszönjük a megértést.

Vytvorené: 24. 4. 2020