Upozornenie / Figyelmeztetés

Upozornenie / Figyelmeztetés 1Dávajte si pozor na podvodníkov!

Figyeljenek a csalókra!

Vážení občania,

Oznamujeme Vám, že sa rozmohlo telefonovanie na pevnú linku podvodníkmi, ktorí pod zámienkou, že je v nebezpečenstve syn, vnuk alebo iný člen rodiny, chcú vylákať finančnú hotovosť. Treba si overovať si rodinných príslušníkov, neuvádzať osobné údaje podvodníkom, ani číslo domu a v prípade, že ste už mali takýto telefonát, treba sa ozvať na obecný úrad.

Felhívjuk lakosaink figyelmét, hogy a csalók általi telefonhívások, főleg vezetékes telefonra, amelyben a gyermek, vagy más családtag veszélyben létéről beszélnek és így próbálnak kézénzt kicsalni a lakosoktól. Kérünk mindenkit, hogy ellenőrizzék, hogy tényleg családtagjukról van e szó é sne adjanak meg semilyen személyes adatot sem házszámot és kérjük rögtön jelentkezzenek a Községi hivatalban.

Vytvorené: 13. 1. 2022
Posledná aktualizácia: 13. 1. 2022 15:41