PARK VITALITA

PARK VITALITA 1 NÁVRAT OBMEDZENÍ V PARKU VO VITALITE
Na základe zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie využívať prednú časť areálu (po kanál) môžu len zamestnanci, pacienti, klienti a obsluha Vitality n.o.
Pre verejnosť vstup cez prednú (hlavnú) bránu je prísne zakázaný!
Zadnú časť parku ( za kanálom) môžu využívať naši občania, psíčkari, návštevníci atď. Samozrejme za dodržania všetkých pravidiel ( vodítko ... ). Vstup do tejto časti je pre verejnosť, psíčkarov, povolený výlučne cez bočný a zadný vchod.
Ďakujeme za pochopenie.

VISSZATÉRTEK A ÓVINTÉZKEDÉSEK A VITALITA TERÜLETÉN
A romló epidemiológiai helyzet alapján a park első részét ( a kanálisig ) csak az alkalmazottak, kliensek, paciensek és a kiszolgáló személyzet használhatja.
A nyilvánosság számára az első ( fő kapu ) kapun való közlekedés szigorúan tilos!
A park hátsó részét ( a kanálison túl ) nyugodtan használhatják a lakosok, kutyasétáltatók stb. Természetesen betartva az összes előírást ( póráz ... )
A belépés ebbe a részbe a nyilvánosság, kutyasétáltatók részére kizárólag az oldalsó és a hátsó bejáraton engedélyezett.
Köszönjük a megértést.

Vytvorené: 23. 7. 2020