Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Komentované kŕmenia v Malkia Park

Typ: ostatné
mp Komentované kŕmenia v Malkia Park

Milí priatelia a návštevníci Malkia Parku,

s príchodom chladnejšieho obdobia niektoré zvieratká v Malkia Parku radšej zostávajú vo vykurovaných vnútorných výbehoch - takzvaných "spálňach", ktoré sú ale zväčša presklené, takže ich pri vašej návšteve stále môžete vidieť. Zvieratá sa nechystajú na zimný spánok, a preto budeme radi, ak nás aj počas zimnej sezóny prídete podporiť, pretože náš tím sa rozhodne  na zimný spánok nechystá :) Práce v parku pokračujú aj v zimnom období. Náš tím ošetrovateľov sa stará celoročne o zvieratká, či sú sviatky, či je teplo , či prší... A aby ste sa v parku cítili dobre aj vy,  o to sa starajú naši zamestnanci recepcie, backofficu, bistra, údržby...

Naše brány pre návštevníkov budú zatvorené až od 24.12.2023 do 5.1.2024 
 

Cez víkendy Vás teda pozývame na naše jedinečné a záživné komentované kŕmenia – doobedné od 11:00 a poobedné od 13:30 , na ktorých sa dozviete veľa zaujímavostí o zvieratách, ale zároveň ich uvidíte v akcii ich prirodzeného správania . Komentované kŕmenia sú už v rámci vstupeného, čiže nič nepriplácate. 

Nakŕmiť môžete aj VY naše vodné vtáctvo a kopytníky, ale iba špeciálnym krmivom, ktoré si môžete zkúpiť na našej recepcii penziónu Malkia.

Aj Vy máte pocit, že ten čas akosi rýchlo letí? Vianoce sa blížia a aby ste ich v klude, v pokoji a hlavne bez stresu zvládli, máme pre Vás mnoho možností ako pripraviť nevšedné a netradičné darčeky pre Vašu rodinu, priateľov a kolegov. Darčeková poukážka na zážitok je zároveň ekologickejšia, udržatelnejšia voči životnému prostrediu, nakoľko nevytvára toľko zbytočného odpadu. Zážitky navyše zostávajú v našej pamäti a stávajú sa súčasťou životných spomienok. 

Ak neviete, čo vybrať, môžete sa rozhodnúť pre darčekovú poukážku od Malkia Parku. Vaši blízki si tak môžu vybrať sami to, čo ich poteší.

"Aj šelmy idú s dobou! Kúpte si lístok ONLINE ešte výhodnejšie"
Pre niekoho je to možno maličkosť, ale aj taká drobnosť ako je vstupenka do Malkia Parku niekoho poteší a preto to môže byť tá správna voľba  darovať online vstupenky k nám do ZOO, a zároveň priamo podporiť náš park a Slovenský kraj . 

🏡 *Ubytovanie v Malkia Parku*:
Pre tých, ktorí by radi zažili atmosféru našej divočiny, ponúkame ubytovanie v našom penzióne Malkia. Môžete tak pozorovať denné rituály našich zverencov a započúvať sa do zvukov nefalšovanej Afriky či Ázie.  Na výber máte z niekoľkých našich tematicky zariadených izieb pomenovaných podľa našich zvierat. 

🐾 *Adopcia zvierat*:
Chcete dať zvieratám najkrajší darček? Porozmýšľajte o adopcii zvierat v Malkia Parku. Stane sa to nielen výnimočným darčekom, ale aj pomocou pre našich zverencov. 

🎉 *Zážitkové balíky*: 
Afrika je ďaleko , ale čo by ste povedali na Safari jazdu medzi šelmami? Ak niekto sníva o tom, aké by to bolo starať sa o zvieratká, prípadne aký je to pocit nakŕmiť si z tesnej blízkosti levy, tigre, jaguáre ... my Vám tento sen radi splníme.
Pre tých, ktorí hľadajú unikátne zážitky, máme pripravené špeciálne zážitkové balíky. Umožnia vám priblížiť sa k našim zvieratám, zúčastniť sa dennej náplne práce ošetrovatela a zažiť Malkia Park tak trochu z inej strany.

🎁 *Darčekové poukážky*:
"Darujte našu darčekovú poukážku 3v1 : výlet , zážitok a dobrý skutok. "
Ak sa neviete rozhodnúť ani potom , ako ste si pozreli našu ponuku na webstránke www.malkiapark.sk, radi Vám pomôžeme s výberom . Napíšte nám Vaše požiadavky na recepcia@malkiapark.sk  

 

V duchu našej filozofie "Buďme k zvieratám ľudskejší, nedovoľme, aby ďalej trpeli v nedôstojných podmienkach!" pokračujeme v poskytovaní starostlivosti a najlepšieho možného života v zajatí pre našich zverencov. Vaša finančná podpora nám pomáha udržiavať tieto zvieratá šťastné a zdravé.
 

Tešíme sa na Vás a Ď A K U J E M E za podporu. 


Vytvorené: 15. 11. 2023
Posledná aktualizácia: 15. 11. 2023 7:17
Autor: Lucia Beňadiková